Du er her: Hjem»Om IØD

Om Indre Østfold Data IKS

Indre Østfold Data IKS er et interkommunalt IKT-selskap som eies av kommunene Askim, Trøgstad, Eidsberg, Skiptvet, Hobøl og Spydeberg.

Selskapets oppgaver
Selskapet anskaffer, implementerer og drifter kommunenes IKT systemer. Vi drifter 60 ulike applikasjoner og har ca 3000 kommunale arbeidsstasjoner og ca 6000 elever i vårt IKT-nettverk.

Selskapets ansatte

   
  Dafina Mraovic
Økonomiansvarlig
dafina.mraovic@ioit.no
+47 970 13 136
 
kjartan.jpg Kjartan Eg Lodden
Prosjektsjef
kjartan.eg.lodden@ioit.no
+47 997 06 592
 
ivar.jpg Ivar Iversen
Servicesjef
ivar.iversen@ioit.no
+47 474 16 608
 
   
  Petter Bogen
Supportsjef
petter.bogen@ioit.no
+47 992 18 232
 

  Bård Kjetil Faber
Konsulent
bard.faber@ioit.no
+47 478 90 044
 
  Even Olav Huuse
Konsulent
even.huuse@ioit.no
+47 950 11 885
 
  Linn Marthinsen
Konsulent
linn.marthinsen@ioit.no
+47 977 89 090
 
   
morten.jpg Morten Danielsen
Konsulent
morten.danielsen@ioit.no
+47 915 64 170
 
  Pål Vidar Leren
Konsulent
pal-vidar.leren@ioit.no
+47 907 92 207
 
Steinrar.JPG Steinar Fagerbakken
Konsulent
steinar.fagerbakken@ioit.no
+47 977 89 090
 
   
Vegard.jpg Vegard Eliassen
Spesialrådgiver
vegard.eliassen@ioit.no
+47 951 30 127
 
  Øyvind Solberg
Konsulent
oyvind.solberg@ioit.no
+47 941 85 434